Turime gera jums žinia. Mes atsinaujiname. Dabar mūsų naujas internetinis adresas WWW.PAPILDOMASDARBASNAMUOSE.LT Mūsų senasis internetinis adresas

UZDARBISNAMUOSE.GA
Mums labai džiugu, kad apsilankote pas mus. Tikimės, kad rasite sau tinkantį darbą. Darbo skelbimai atsinaujina kas 24 valandas. Geriausios nemokama programos. Daugiau info:

Dėmesio, prašome išiūngti visus blokuojančius elementus prieš apsilankydami į tinklalapį.
Mes dirbame su reklaminiais skelbimais tam kad jus matytumėte naujausius siūlomus darbus.
Dėkojame, už jūsų supratinguma. Paspauskite ir sužinokite peržiūre vidio mežiaga kaip atblokuoti skelbimus, kad matytusi visas svetainės turinys.

Mes turime jums labai džiuge naujiena. Ar žinojote, kad įmanoma uždirbti iki 1 BITKOINO visiškai nemokamai ? NE ? NEIMA JOKIŲ KOMPIUTERIO RESURSŲ. TAD GALITE DRASIAI KASTI BITCOIN BE JOKIŲ PROBLEMŲ. Užveskite rodyklėle ant migtuko ir skaitykite kaip reikia pradėti dirbti su šiuo projektu.

Įdiekite programa ir pradėkite kasti bitcoin Kaskite bitcoin nemokamai - Investuokite ir kaskite daug greičiauPapildomas informacija


Reikalinga bitcoin piniginė, bitcoin keityklą, bitcoin pirkimas ir pardavimas ? O gal norite išsigyti kreditinę bitcoin kortelę ir ja naudotis bei atsiskaityti visuose lietuvos bankuose ?

Bitcoin keitykla, bitcoin piniginė, bitcoin pirkimas, bitcoin paradavimas, bitcoin kreditinių kortelių užsisakymas ir išsigryninimas lietuvos bankomatuose ir visame pasaulyje. Jus esate jau Spectrocoin sistemoje ir norite sužinoti kaip gauti bitcoin adresą ? Puiku. Gerai. Tuomet kairėje pusėje paspauskite ant pavazduotos piniginės su B raiduke. - (BTC 0.0000000 BTC). Žemiau paejus paspauskite ant - (Kopijuoti arba Copy).

Kaip parduoti uždirbtus bitkoinus ir juos parduoti už eurus ir persivesti į savo visa kortelę arba banka į savbo saskaitą per 24 val ? Esate vis dar viduje sistemos ? Puiku. Tuomet, paspauskite ant pavazduotos piniginės su B raidukės ir dešineje pusėje paspauskite ant - (Pirkti/parduoti - Buy or sell).

Parduodama valiuta pasirinkite iš menių sarašo BTC. Perkama valiuta pasirinkite Eur. Dar dešiniau paspauskite ant pavadinimo BTC USE ALL. Taip jūsų turimi bitkoinai pasikeis į Eurus.

JUS NE TIK GAUSITE DARBUS, KURIUOS RASITE MUSŲ TINKLAPIJE BET IR ATRASITE NAUJUS DARBO PASIŪLIMUS BET TAIP PAT GAUSITE IR KITOKIŲ REKLAMINIŲ NAUJIENŲ IR JAS GALESITE PERŽIŪRĖTI PASPAUDUS ANT BETKURIO REKLAMINIO SKELBIMO.


GOOGLE REKLAMA
Bitcoin piniginė


Demesio! Tai ka jums reiktų žinoti prieš registruonatiems į spectrocoin. Nepamirškite po registracijos apsilankyti į gmail ir patvirtinti elektroninio pašto adresą

Visų pirmiausia jeigu jus norite nadoti ir išsigyti arba tik gauti bitcoin adresą jums reiks patvirtinti paso arba id kortelės duomenis tam kad būtumėte patvirtinti ir galėtumėte naudotis visomis jų paslaugomis. Dokumentu patvirtinimas trunka iki 10 dienų.
Gauti bitcoin adresą galite iš karto ir be patvirtinimo ir ja naudotis kaip ir visur bitcoin uždarbio tinklapiuose. Toliau matome dar žemiau paejus tamsiai mėlina migtuką - (Keisti) Paspasukite ant jo patvirtinti ir gauti jau eurais, o ne bitkoinais. Dabar pačeme viršuje dešinejeme kampe paspauskite ant - (Saiskaita arba Account). Gerai. Jums puikiai viskas einasi.

Apačioje kairėje pusėje matysite vos žemiau paejus mėlina lentele ir su euro simboliu bei dar žemiau po juo jūsų pinigų suma. Puiku matote tai ? Gerai.

Dabar viršuje pasirinkite ir paspauskite ant pavadinimo - (pinigų išėmimas) Taip galėsite savo pinigus persivesti į LT savo saskaita per 24 val. Atsidariuseme puslapį eikite iki pat apačios ir pasirinkite - (Atsimti pinigus į banką).

Pasirinkite - (Šalis arba Country). Suma paspauskite ant € NAUDOTI VISUS ir suma pasirodys ir kiek turite eurais. Sąskaitos numeris - Tai jūsų banko seb ar swedbank saskaitos LT numeris.

Gavėjas (vardas, pavardė arba pavadinimas) Papildoma informacija - Tai ne būtina. Kai viską atlikote paspauskite ant migtuko - (Patvirtinti). Dėmesio! Registruodamiesi į svetaine naudokite tą pati elektroninio pašto adresą ir savo tikrus duomenis bei savo tikra telefono numeri.

Dabar gausite į savo telefona koda su patvirtinimu. Tai padaryti yra būtiną kad pinigai pasiektų banką ir sekmingai būtų pervesti pinigai.

Kaip užsisakyti jų turima kortele ir naudotis visur lietuvoje ir kitose šalyse bei bankomatuose ? Viršuje Pasirinkite - (Kortelės) ir užpydikite savo tikrus duomenis. Kortele gausite jūsų nurodytu adresu.

Spectrocoin Kortelės privalumai ir taisyklės: Kortelės kaina su pristatymu paštu tik €8; Virtualios kortelės kaina tik €0.50; Lėšas iš SpectroCoin sąskaitos galėsite atsiimti į kortelę; Pinigus galima išimti bankomatuose, pažymėtuose Visa logotipu, bet kurioje šalyje;

Su kortele galėsite atsiskaityti bet kurioje pasaulio šalyje, kur priimamos Visa kortelės; Viena valiuta galite užsakyti po vieną fizinę ir vieną virtualią kortelę. Iš viso galite turėti 6 korteles. Įmonė neatsako, jei užsakymo formoje buvo pateiktas neteisingas adresas!


GOOGLE REKLAMA
Bitcoin piniginė


Populiarūs skelbimai

GOOGLE REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
on freevisitorcounters.com

Flag Counter

Visa reikalinga informacija rasite peržiūrėje visas vidio mežiagas,
kaip užsiregistruoti ir kaip gauti bitcoin adresą.

Paspaude ant bet kurios melinai pažymėtos nuorados pateksite į uždarbio tinklapį.
Paspaude ant raudonos pašymėtai kameros, galėsite peržiūrėti vidio medžiaga.


Kaip užsiregistruoti ir gauti bitcoin adresą - Vidio

Kaip užsiregistruoti į freebitco - Vidio

Kaip užsiregistruoti į adbtc - Vidio

Kaip užsiregistruoti į cryptotab - Vidio

Kaip užsiregistruoti į freebitco - Vidio

Kaip užsiregistruoti į freebitco - Vidio

Kaip užsiregistruoti į freebitco - Vidio